آموزش پروتز موی مردانه

آموزش پروتز موی مردانه


راهنمای کامل آموزش پروتز موی مردانه

دوره آموزش پروتز موی مردانه چه مواردی را شامل می‌شود؟ اگر در سالن آرایشگاه خدمات رسانی می‌کنید، حتما با کم پشتی موهای مشتریان مواجه شده‌اید. برای حل مشکل کم پشتی موی آقایان راه حل های بسیاری وجود دارد. پروتز مو یکی از مدرن ترین روش های موجود محسوب می‌شود که می‌تواند به جذابیت آقایان کمک زیادی کند. در واقع با روی کار آمدن ترفند پروتز مو، آقایان دیگر دغدغه ای برای کم پشت بودن موهای خود نخواهند داشت.

پروتز مو چیست؟

پروتز مو چیست؟ پروتز مو را چگونه درست می‌کنند؟ نحوه استفاده از پروتز موی مردانه چگونه است؟ به این سوالات به طور کامل در دوره آموزش پروتز موی مردانه پاسخ داده خواهد شد. در این دوره که توسط مدرس حرفه ای حوزه آرایشگری یعنی پژمان رحمانی برگزار می‌شود، به صورت تمام و کمال انواع مدل ها و نحوه استفاده از پروتزهای مو توضیح داده می‌شوند.

پروتز مو در واقع یک روش جایگزین برای جراحی کاشت مو است. در حقیقت کسانی که از عوارض و سختی های کاشت مو به روش جراحی ترس دارند، می‌توانند پروتز مو را امتحان کنند. پروتز معمولا به کمک چسب و روش های غیر تهاجمی روی سر آقایان نصب می‌شود.

شاید اگر شما هم آموزش پروتز موی مردانه را مشاهده کنید، به استفاده از این روش علاقه مند شوید. پروتز مو می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای زیباتر کردن موی آقایان محسوب شود. از آنجا که آراسته بودن موهای آقایان اثر زیادی بر جذابیت چهره آن ها دارد، باید از روش های مختلفی برای زیباتر ساختن حالت موها استفاده کنند.

آن دسته از آقایان که از طاسی موی سر خود رنج می‌برند، می‌توانند به کاشت مو فکر کنند. البته منظور ما از کاشت مو، روش جراحی نیست!! بلکه توصیه ما استفاده از پروتز موی مردانه است. چون علاوه بر نداشتن  عوارض عمل، هزینه آن هم خیلی کمتر است.

انواع پروتز مو مردانه

چند نوع پروتز موی مردانه وجود دارد؟ آیا پروتز مو مردانه با زنانه تفاوت دارد؟ انواع پروتزهای مو مردانه چه خصوصیاتی دارند؟

در دوره آموزش پروتز موی مردانه، به طور دقیق در مورد تفاوت انواع مدل های پروتز مو، ویژگی و حتی نحوه نصب آن ها صحبت می‌شود. اگر می‌خواهید در زمینه آرایشگری مردانه جزو افراد موفق شوید، باید به دنبال یادگیری مهارت های با ارزش و مدرن مثل پروتز موی مردانه بروید.

پروتز مو مردانه در چهار نوع کلی وجود دارند.:

  1. پروتز مو جلو توری
  2. تمام تور
  3. پوستی
  4. طبی و کامل

پروتز مو طبیعی مردانه

پروتز مو طبیعی مردانه
پروتز مو طبیعی مردانه

پروتز مو مردانه می‌تواند به دلیل طبیعی بودن، ارزان بودن و همچنین غیر تهاجمی بودن بهترین پیشنهاد برای افراد طاس یا دارای موهای کم پشت باشد. اگر جزو کسانی هستید که از ریزش شدید مو کلافه شده اید، می‌توانید پروتز مو را امتحان کنید.

آموزش پروتز موی مردانه می‌تواند شغل پردرآمدی را برای علاقه مندان به حوزه آرایشگری فراهم کند. در حقیقت افرادی که می‌خواهند در حیطه آرایشگری وارد یک حیطه پر مخاطب شوند، بهتر است پروتز مو را انتخاب کنند.

پروتز موی طبیعی خیلی سریع نتیجه می‌دهد و برخلاف روش های جراحی احتیاجی به منتظر ماندن برای دریافت نتیجه وجود ندارد.

آموزش نحوه گذاشتن پروتز مو

در دوره آموزش پروتز موی مردانه، به طور گسترده ای نحوه گذاشتن آن روی سر توضیح داده می‌شود. چون نصب صحیح پروتز روی سر آقایان، تاثیر زیادی بر راحتی آن خواهد گذاشت. در ضمن باعث می‌شود تا مدت زمان مورد نظر بدون تغییر روی سر بماند. از آن جا که پروتز موی مردانه روشی جایگزین برای کاشت مو به حساب می‌آید، روش نصب آن هم باید خیلی دقیق انجام شود تا طبیعی به نظر برسد. در واقع هر چه پروتز موی مردانه با دقت بالاتری انجام شود، جلوه طبیعی تری از خود نشان می‌دهد.

هیچ کدام از آقایان علاقه ای به استفاده از مواد غیر طبیعی برای زیباتر نشان دادن موهای خود ندارند. پس اگر می‌خواهید به عنوان یک آرایشگر حرفه ای به آقایان خدمات رسانی کنید، باید نهایت تلاش خود را برای اجرای دقیق خدمات بکار بگیرید.

نحوه گذاشتن پروتز مو را از کجا یاد بگیریم؟

نحوه گذاشتن پروتز مو را از کجا یاد بگیریم؟
نحوه گذاشتن پروتز مو را از کجا یاد بگیریم؟

پروتز مو می‌تواند به طور جدی یک روش غیر تهاجمی و به صرفه برای افراد طاس به نظر برسد. پس نباید با نصب اشتباه و غیر حرفه ای، جلوه آن را خراب کرد. بهتر است پیش از اقدام به خدمات رسانی در حوزه پروتز مو، حتما در دوره آموزش پروتز مو مردانه شرکت کنید.

اگر می‌خواهید با نحوه نصب پروتز موی آقایان به طور کامل آشنا شوید و مدرک حرفه ای تهیه کنید، می‌توانید در دوره آموزش پروتز موی مردانه شرکت نمایید. چون در این دوره هر آن چیزی که در مورد پروتز مو مردانه نیاز دارید، توضیح داده شده است. یعنی از شناخت نوع، مدل، قیمت و حتی نحوه نصب پروتزهای مو در این دوره به صورت کامل آموزش داده می‌شود.

این دوره توسط مدرس حرفه ای حوزه آرایشگری پژمان رحمانی برگزار می‌شود. جهت ثبت نام می توانید با ما تماس بگیرید.

اگر تمایل دارید که به طور کلی با روش های متنوع گذاشتن پروتز مو آشنا شوید، می‌توانید در بخش بعد با ما همراه باشید.

نحوه نصب پروتز موی آقایان

نحوه گذاشتن پروتز مو را از کجا یاد بگیریم؟
نحوه گذاشتن پروتز مو را از کجا یاد بگیریم؟

برای نصب پروتز موی مردانه چند راهکار وجود دارد. شما به عنوان یک آرایشگر حرفه ای باید بتوانید بهترین روش را با توجه به مدل پروتز و وضعیت سر مشتری خود، انتخاب نمایید. در این بخش به معرفی این روش ها می‌پردازیم:

  • اولین روش نصب پروتز موی مردان

چسباندن پروتز به کف سر!! یکی از روش های نصب پروتز به سر آقایان، استفاده از چسب است. نوعی از چسب های خاص برای نصب پروتز مو در بازار موجود است که می‌توانید به کمک آن اتصال پروتز مو به سر آقایان را به آسانی انجام دهید.

به هیچ وجه از چسب های متفرقه برای نصب نمودن پروتزهای مو استفاده ننمایید. چون باعث عفونت و حساسیت خواهند شد. در ضمن برای خرید چسب پروتز مو مردانه بهتر است حتما فروشگاه های معتبر را انتخاب کنید. چون برخی از فروشگاه های نامعتبر چسب های غیر اصل ارائه می‌کنند. شایان ذکر است چسب های باکیفیت برای پروتز موی مردانه اغلب گیاهی هستند. به همین دلیل معمولا هیچ گونه ضرری برای افراد نخواهند داشت.

برای آن که بتوانید تفاوت میان چسب پروتز درجه یک با مدل های معمولی را تشخیص دهید، می‌توانید در دوره آموزش پروتز موی مردانه شرکت کنید. چون مدرس این دوره، یعنی پژمان رحمانی راجع به انتخاب بهترین نوع چسب پروتز مو هم اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار خواهد داد.

  • روش دوم نصب پروتز موی آقایان

در روش بعدی، شما می‌توانید پروتز مو را با گره زدن به موهای طبیعی فرد متصل نمایید. در حقیقت طی این روش از هیچ ماده اضافه ای استفاده نمی‌شود. فقط با چند گره ساده، تارهای مو را به هم وصل می‌کنند. انجام این روش نصب پروتز روی سر آقایان و خانم ها جزو کم تهاجم ترین روش های پرپشت کردن موها محسوب می‌شود.

  • شیوه دیگری از گذاشتن پروتز مو روی سر

به جز استفاده از چسب و گره زدن، شیوه دیگری برای نصب پروتز در دوره آموزش پروتز موی مردانه ذکر شده است. محصولاتی که بتوانند پروتز مو را روی موی طبیعی نگه دارند، می‌توانند به عنوان راه جدید برای نصب پروتز روی سر آقایان و خانم ها محسوب شوند. البته این روش برای آقایان ممکن است کمتر از خانم ها کاربرد داشته باشد. چون این نگهدارنده ها ممکن است روی سر آقایان مشخص شوند و ظاهر ناخوشایندی را ایجاد کنند.

قیمت پروتز مو مردانه

قیمت پروتز مو مردانه به موارد مختلفی می‌تواند مرتبط باشد. در واقع برای آن که پروتز مو تهیه و روی سر نصب شود، هزینه های مختلفی وجود دارد. به طور کلی قیمت خرید پروتز مو در مقایسه با روش های تهاجمی مثل جراحی کاشت مو، خیلی پایین تر است. چون در این روش احتیاج به حضور در اتاق عمل و دردسرهای این روش وجود ندارد. اگر می‌خواهید با قیمت مناسب پروتز مو تهیه کنید، بهتر است حتما فروشگاه های معتبر را انتخاب نمایید.

در دوره آموزش پروتز موی مردانه راجع به تفاوت قیمت پروتزهای مو هم توضیحات کامل ارائه شده است. بدین ترتیب به شما هم توصیه می‌شود در صورت علاقه‌مندی به این زمینه از خدمات آرایشگری، حتما در دوره آموزش پروتز موی مردانه که توسط مدرس حرفه ای حوزه آرایشگری برگزار می‌شود، شرکت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *