آموزش رنگ موی مردانه

آموزش رنگ موی مردانه


راهنمای آموزش رنگ موی مردانه

راهنمای آموزش رنگ موی مردانهتا چندین دهه ی قبل رنگ کردن مو فقط برای خانم ها بود. اما حالا تعداد آقایانی که به رنگ کردن مو علاقه دارند، افزایش یافته است. به همین دلیل آموزش رنگ موی مردانه می‌تواند بهترین راهنما برای این آقایان باشد. چون هم می‌تواند نکات مهم برای انتخاب بهترین نوع رنگ مو مردانه ارائه کند و هم روش های جدید برای ترکیب رنگ مو را در اختیار علاقه مندان به این حرفه قرار دهد.

آموزش اصلاح موی سر و صورت شاید بیشتر مورد توجه آقایان باشد؛ اما شایان ذکر است با روی کار آمدن روش های نوین آرایشگری مردانه، یکی از مهم ترین نیازهای یک آرایشگر حرفه ای داشتن مدرک رنگ موی مردانه است!

اگر می‌خواهید مشتریان جوان از خدمات سالن آرایشگاهی شما رضایت کافی داشته باشند، باید حتما در کلاس های معتبر آموزش رنگ و هایلایت مو شرکت نمایید. وجود تفاوت در تکنیک های رنگ موی مردانه باعث شده تا دوره های جدیدی با نام آموزش رنگ موی مردانه در آموزشگاه های آرایشگری معتبر کشور ایجاد شود.

جدیدترین دوره آموزش رنگ موی مردانه توسط مدرس حرفه ای حوزه ی آرایشگری پژمان رحمانی برگزار می‌شود. علاقه مندان به کار با مواد و رنگ موی مردانه می‌توانند با قیمتی استثنایی در این دوره ثبت نام کنند.

آموزش هایلایت مو مردانه

آموزش هایلایت مو مردانه

هایلایت موی مردانه یک شیوه خیلی مدرن برای افزایش جذابیت موها است. در این روش برخلاف شیوه رنگ موی مردانه، تنها بخشی از موها رنگ می‌گیرند. یعنی بخش های خاصی از مو با رنگی روشن تر از موهای طبیعی فرد، ترکیب می‌شوند. همین تضاد رنگ مو می‌تواند ظاهر آقایان را تا حد زیادی تغییر دهد.

شاید شما هم تصور کنید انجام هایلایت مو مردانه کار آسانی است و بدون نیاز به آموزش قابل اجرا است. در صورتی که برای انجام صحیح آن باید اطلاعات کافی از جنس مو، رنگ های مو، ph پوست سر، رنگ پوست و حتی حالت چهره افراد داشته باشید. بنابراین آموزش نحوه صحیح صحیح هایلایت مو هم در باید در پکیج آموزش رنگ موی مردانه وجود داشته باشد. تا آرایشگران قادر به اجرای این ترفند برای مشتریان خود باشند.

آموزش ترکیب رنگ مو مردانه

آموزش ترکیب رنگ مو مردانهرنگ مو مردانه را چگونه باید با هم ترکیب کرد؟ میزان حجم ترکیب رنگ موی مردانه چقدر باید باشد؟ آیا ترکیب رنگ موی مردانه با زنانه تفاوت دارد؟

برای آن که رنگ مویی مطابق با سلیقه و نیاز مشتریان آماده کنید، باید حتما به ترکیب رنگ مو دقت کنید. در بسیاری از موارد، کم و زیاد شدن رنگ مو هنگام ترکیب باعث عدم رضایت مشتریان می‌شود. بنابراین لازم و ضروری است که در آموزش رنگ موی مردانه، به این موضوع توجه ویژه ای شود. اگر می‌خواهید به یک آرایشگر مردانه حرفه ای تبدیل شوید، بایستی از اساتید درجه یک کمک بگیرید.

یکی از نکات مهم در آموزش رنگ موی مردانه، توضیح کامل راجع به ترکیب رنگ مو است. در بسیاری از موارد برای بدست آوردن بهترین رنگ مد نظر برای مو، باید چند رنگ را با هم ترکیب کرد. برای آن که آقایان رنگ مو خود و مشتریان در سالن را به بهترین شیوه ممکن انجام دهند، باید آموزش ترکیب رنگ مو را طی کرده باشند.

آموزش خصوصی رنگ موی مردانه

آموزش خصوصی رنگ موی مردانهبرای یادگیری آموزش رنگ موی مردانه، می‌توانید در دوره های خصوصی و عمومی شرکت کنید. در آموزش خصوصی می‌توانید راحت تر سوالات و اشکالات خود در مباحث را بپرسید.

آموزش خصوصی رنگ موی مردانه تاثیرات زیادی در بهبود یادگیری شما خواهد داشت. چون شما قادر به پرس و جو از استاد خود به طور مستقیم را خواهید داشت. امکان امتحان کردن هر رنگ و انجام عملی تمام تکنیک های ترکیب رنگ مو در جلسات خصوصی وجود دارد. یعنی اگر به دنبال یادگیری فوق حرفه ای لاین رنگ مو مردانه هستید، بهتر است در کلاس های خصوصی ثبت نام کنید.

بازدهی بالاتر هنرجو هم یکی دیگر از آثار و مزایای استفاده از دوره های آموزش خصوصی رنگ مو مردانه است. در واقع زمانی که این کلاس به طور خصوصی باشد، بازدهی هنرجویان چندین برابر خواهد شد.

وجود تجهیزات کافی، آشنایی با تمام ریزه کاری ها و ترفندهای حرفه ای رنگ مو در جلسات خصوصی باعث لذت بردن هنرجو از کلاس می‌شود.

در ضمن مربی و استاد در تمام مراحل آموزش می‌تواند به هنرجو کمک کند. یعنی بررسی اشکالات و ایرادات احتمالی هنرجویان از صفر تا صد به عهده استاد می‌باشد.

بهترین دوره آموزش خصوصی رنگ موی مردانه توسط مدرس حرفه ای حوزه آرایشگری پژمان رحمانی برگزار می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از موارد آموزشی دوره خصوصی، ساعت کلاس ها و هزینه شهریه هر کلاس می‌توانید از طریق سایت و یا شماره تلفن های درج شده در سایت با این مدرس در ارتباط باشید.

تفاوت تکنیک رنگ کردن مو مردانه

تفاوت تکنیک رنگ کردن مو مردانه

کدام تکنیک ها به صورت خاص برای رنگ کردن مو مردانه طراحی شده اند؟ آیا شیوه رنگ کردن مو زنانه با موی مردانه تفاوت دارد؟

در دوره آموزش رنگ موی مردانه، یکی از مهم ترین نکات تفاوت برخی تکنیک ها در مقایسه با روش رنگ موی زنانه مربوط است. یعنی زمانی که به عنوان یک آرایشگر مردانه می‌خواهید در سالن موهای مشتری را رنگ کنید، باید چند نکته ی مهم را مد نظر قرار دهید.

از مهم ترین نکاتی که در دوره آموزش رنگ مو مردانه به آن اشاره می‌شود، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • طیف رنگی محدودتر

در دوره آموزش رنگ موی مردانه به ترکیب رنگی محدود اشاره می‌شود. آقایان قادر به استفاده از طیف رنگی محدودتری برای موهای خود هستند. در حقیقت برخلاف خانم ها، آقایان فقط از برخی طیف رنگی خاص می‌توانند برای موهای خود استفاده کنند.

  • نسبت بالاتر اکسیدان در ترکیب رنگ

یکی از نکات مهم راجع به رنگ موی مردانه، استفاده از اکسیدان بیشتر هنگام آماده سازی ترکیب رنگ است. در واقع برای آن که آقایان بتوانند از یک رنگ خاص برای موهای خود استفاده کنند، باید درصد بالاتری از اکسیدان را به آن اضافه کنند. این یک قانون مهم در آموزش رنگ موی مردانه محسوب می‌شود. با رعایت این قانون مهم، نتیجه مطلوب تری کسب خواهید کرد.

در نهایت می‌توان گفت در کاربرد رنگ موی مردانه و زنانه شاید تفاوت کمی وجود داشته باشد. خانم ها برای اهداف مختلفی اقدام به استفاده از رنگ مو می‌کنند. در صورتی که آقایان اغلب برای پوشاندن سفیدی های مو از رنگ مو استفاده می‌نمایند.

خرید رنگ مو مردانه

خرید رنگ مو مردانه

در دوره آموزش رنگ مو که توسط مدرس حرفه ای حوزه ی آرایشگری پژمان رحمانی برگزار می‌شود، به مرحله خرید رنگ مو هم توجه می‌شود. یعنی این مربی به شما آموزش می‌دهد چگونه می‌توانید بهترین رنگ مو را بخرید.

اگر سوالات و ابهاماتی راجع به خرید رنگ مو مردانه دارید، بهتر است در دوره های حرفه ای آموزش رنگ موی مردانه شرکت کنید. در حقیقت دوره هایی که به صورت جامع برای آموزش رنگ موی مردانه برگزار می‌شوند، باید بتوانند کامل ترین توضیحات را در اختیار هنرجویان قرار دهند.

 مدرس حرفه ای حوزه ی آرایشگری پژمان رحمانی می‌تواند تمام ریزه کاری ها و ترفندهای مهم راجع به انتخاب و خرید رنگ موی مردانه، ترکیب رنگ مو و حتی هایلایت رنگ مو مردانه در اختیار علاقه مندان به زمینه رنگ و مواد قرار دهد.

در یک کلام آموزش رنگ موی مردانه فقط در سالن پژمان رحمانی به صورت اصولی و جامع برگزار می‌شود. دوره های دیگر به هیچ وجه تمام مطالب را دربر نمی‌گیرند.

جهت ثبت نام در دوره های آموزش رنگ مو ، می‌توانید با پژمان رحمانی تماس بگیرید.

هایلایت رنگ مو مردانه

هایلایت رنگ مو مردانههایلایت رنگ موی مردانه می‌تواند جایگزین استفاده از رنگ های معمولی شود. یعنی برای مثال شما می‌توانید از رنگ های طوسی و خاکستری به جهت ایجاد هایلایت در زمینه موهای مشکی استفاده نمایید. با این کار جذابیت چهره شما هزاران برابر بالاتر می‌رود.

بهترین رنگ مو مردانه

آیا انواع رنگ موی مردانه را می‌شناسید؟ با تفاوت انواع مختلف رنگ مو مردانه آشنایی دارید؟

در دوره آموزش رنگ موی مردانه، بخشی از تدریس به معرفی انواع رنگ مو اختصاص می‌یابد. چون عدم شناخت رنگ در مرحله ترکیب و استفاده از آن هم شما را دچار مشکل می‌کند.

به هیچ وجه در آموزش رنگ موی مردانه به رنگ خاصی به عنوان بهترین رنگ مو اشاره نمی‌شود. بلکه راجع به برند تولید کننده، ترکیبات رنگ مو و همچنین نوع آن صحبت می‌شود. پس نمی‌توان یک رنگ خاص را به عنوان بهترین رنگ مو مردانه شناخت. چون به سلیقه و هدف هر فرد برای استفاده از رنگ مو مربوط است.

رنگ موی مردانه به صورت کلی در سه مدل وجود دارند. آقایان می‌توانند هر کدام از این مدل ها را با توجه به سلیقه و نیاز خود انتخاب نمایند.

  • رنگ موی موقت

گاهی برای ایجاد تنوع در چهره، آقایان دوست دارند از رنگ مو استفاده کنند. اما نگران مناسب نبودن رنگ نهایی هستند. به این افراد توصیه می‌شود از رنگ موی موقت استفاده کنند. در این دوره توضیحات کاملی راجع به انواع برندهای برتر در زمینه رنگ موی موقت ارائه می‌گردد. بنابراین اگر نمی‌دانید چطور می‌توانید از این مدل رنگ مو برای مشتریان خود استفاده کنید، بهتر است حتما در یکی از دوره های معتبر آموزش رنگ مو شرکت نمایید.

  • شامپو رنگ مو مردانه

یکی دیگر از دسته بندی های انواع رنگ مو، شامپوی رنگ است. البته این دسته بندی زیر مجموعه ی رنگ موی موقت قرار می‌گیرد.

برخی از شامپوها برای افزودن رنگ خاص به موی آقایان استفاده می‌شوند. این شامپوهای رنگ کارایی بسیار آسانی دارند. بنابراین می‌توانند در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

  • رنگ مو دائم

کسانی که می‌خواهند برای همیشه به زیبایی موهای خود اضافه کنند، می‌توانند از رنگ مو دائم استفاده نمایند. این رنگ موها برای آقایانی که می‌خواهند موهای سفید خود را بپوشانند، بهترین گزینه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *