خدمات اصلاح داماد

خدمات اصلاح داماد


خدمات اصلاح داماد چه هستند؟

خدمات اصلاح داماد چه هستند؟خدمات اصلاح داماد از جمله امور ضروری برای دامادهای امروزی و لازمه حضور در جشن عروسی است؛ در این خصوص نباید کم کاری کرده و حتما باید به بهترین مرکز مراجه شود. با آموزش توسط مدرس حرفه ای حوزه ی آرایشگری پژمان رحمانی تا انتهای مقاله همراه باشید.

در بهترین روز زندگی؛ یعنی روز عروسی خدمات اصلاح داماد بسیار ضرورت پیدا می‌کنند و انجام آنها باید به درستی صورت گیرد. این کار با هدف داشتن ظاهری آراسته و جذاب برای داماد در مراسم عروسی باید انجام شود. خدمات اصلاح داماد شامل پیرایش و آرایش به طور همزمان با کوتاهی مو و گریم صورت و مو انجام می‌پذیرد. این کار به صورت حرفه ای در آرایشگاه های مردانه مجهز توسط آرایشگرهای ماهر انجام می‌شود.

خدمات اصلاح داماد باید بر اساس مد روز انجام شود؛ چرا که آرایش و پیرایش از مد تبعیت کرده و باید به روز باشند. بنابراین امروزه نمونه کارهای مختلفی را آرایشگران می‌توانند برای مراجعین اجرا کنند که انتخاب آنها طبق سلیقه فرد است.

ضرورت خدمات اصلاح و فرم دهی موها در روز عروسی برای داماد

ضرورت خدمات اصلاح و فرم دهی موها در روز عروسی برای داماداز آنجایی که قرار است استایل و ظاهر آقا داماد در روز عروسی متفاوت با دیگر روزها و حتی متفاوت با سایر افراد حاضر در مهمانی باشد. همچنین باید فرم دهی و اصلاح موها بهتر از همیشه صورت گیرد و به پوشش و استایل او هم توجه ویژه شود. داشتن آرایش مردانه مناسب دامادی نیز باید انجام شود. این کار علاوه بر جذابتر شدن استایل داماد برای حضور در مراسم، باعث می‌گردد که تصویر وی در عکس ها و فیلم های روز عروسی هم جذاب تر باشد.

آماده سازی داماد فقط محدود به دوش گرفتن و پوشیدن کت و شلوار نیست. بلکه لازم است داماد در این روز حسابی به خود برسد و اصلاح سر و صورت داماد به نحو احسن برای او انجام شود. این کار باید در محیط آرایشگاه و توسط یک آرایشگر مجرب صورت گیرد. معمولا گریمی که برای هر شخص انجام می‌شود حاوی نکاتی است و با توجه به ویژگی های پوست و موی او انجام می‌شود. بنابراین از خدمات اصلاح داماد مخصوص برای هر فرد استفاده می‌گردد.

فرم دهی و اصلاح موها یکی از مهمترین اقداماتی است که برای داماد حتما باید انجام شود. این کار اغلب اوقات با یک تغییر کاملا واضح همراه است و از تکنیک‌های خاص استفاده شده و از مدهای جدید بهره برده می‌شود. لازمه این کار داشتن تجهیزات و مواد مخصوص، مهارت در کار و سرعت ­عمل بالا است. بنابراین ماهرترین آرایشگران از پس این کار بهتر بر می‌آیند.

خدمات اصلاح داماد در روز های مختلف نامزدی، شب حنابندان و روز عروسی صورت می­‌گیرد. از آنجایی که این کار به شکل های متفاوت انجام می‌شود، شخص در هر کدام از این مراسم ها می‌تواند با یک اصلاح و گریم متفاوت حاضر شود.

خدمات اصلاح برای داماد در آرایشگاه مجهز

خدمات اصلاح برای داماد در آرایشگاه مجهزهمه ما به خوبی قبول داریم که اصلاح سر و صورت داماد کاری متفاوت با اصلاح های همیشگی برای آقایان است. این کار مقدمات و پیش زمینه هایی هم لازم دارد. در این کار پاکسازی صورت نیز جزوی از کار است. برای این کار ممکن است نیاز به دو و یا چندبار مراجعه فرد به آرایشگاه باشد.

ماساژ و پاکسازی پوست با هدف زیبایی و تمیزی پوست انجام می‌شود و لازم است که برای این کار از بهترین مواد اولیه استفاده شود. در این صورت تمامی آلودگی ها از روی پوست برداشته شده و منافذ باز می‌شوند. این کار قطعا تاثیرات زیادی در لطافت، روشنی و آمادگی پوست برای جذب مواد آرایشی خواهد داشت. بنابراین ماساژ و پاکسازی پوست به صورت تخصصی در آرایشگاه های برتر با بهره گیری از اقداماتی مانند بخور صورت، لایه برداری و پاکسازی با استفاده از ماسک های مخصوص انجام می‌گیرد.

آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می‌شود؟

آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود؟برای تمامی تازه داماد های نیازمند به خدمات اصلاح داماد لازم است از قبل نوبت اصلاح داشته باشند. زیرا این خدمات شامل مراحل مختلفی است. اولین مرحله ماساژ و پاکسازی پوست است که تقریبا امری ضروری برای تمامی آقایان است. زیرا ریشه موهای روی صورت آقایان جایگاه جمع شدن آلودگی های ریز است و حتما باید برای برطرف کردن آنها از ماساژ و پاکسازی پوست استفاده گردد. این کار از طرفی بر کیفیت آرایش نهایی آنها اثر گذار است.

بعد از انجام ماساژ و پاکسازی پوست، معمولا به استفاده از آبرسان و نرم کننده به طور مرتب توصیه می‌شود. وقتی اولین و مهمترین مرحله پشت سر گذاشته شد، در روز عروسی می توان انتظار داشت که صورت برای آرایش آماده باشد. مرحله اول معمولا یک یا دو روز قبل تر انجام می‌شود و در صورتی که نکات گفته شده رعایت شوند، نتیجه بخش تر خواهد بود.

مرحله بعدی آرایش و گریم و گاهی با کوتاهی حرفه ای مو همراه است. اما گاهی اوقات اصلاح و پیرایش مو همراه با مرحله اول انجام می‌گیرد. برای گریم مناسب نیز از مواد آرایشی و برای حالت دهی مو از مواد حالت دهنده مخصوص در کنار تجهیزات استفاده می‌گردد.

نکته حائز اهمیت در اینجا به کیفیت مواد آرایشی و بهداشتی مربوط است. برای گرفتن نتیجه مطلوب و جلوگیری از ایجاد عارضه پوستی ضروری است که از مرغوب ترین مواد به این منظور استفاده شود. از طرفی رعایت نکات بهداشتی اهمیت ویژه ای دارد.

راهکارهای انتخاب آرایشگاه داماد

راهکارهای انتخاب آرایشگاه دامادسالن­های زیبایی باید قابلیت این را داشته باشند که داماد از آنها کاملا راضی خارج شود. اما واقعیت این است که به این منظور، آرایشگاه مردانه باید خصوصیاتی داشته باشد. آرایشگاه های مردانه نیز در تعداد فراوان فعالیت دارند؛ اما آیا همه آنها میتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند؟

انتخاب آرایشگاه مردانه نیازمند دقت بالایی است و به این منظور باید نکاتی را در نظر داشت که در ادامه به عنوان راهکارهای انتخاب آرایشگاه داماد بیان می‌گردند.

موارد مهم در انتخاب آرایشگاه:

 • در آرایشگاه مد نظر باید یک پکیج ویژه داماد کامل به مشتری ارائه گردد که نه تنها شامل کوتاهی و آرایش مو داماد، پاکسازی و گریم او است، بلکه استایل داماد را هم شامل می‌شود.
 • سالن مورد نظر باید خدمات جدید ارائه دهد و قادر به اجرای هر مدلی که مد نظر داماد است، باشد.
 • وقت لازم برای انجام تمامی مراحل مربوط به اصلاح سر و صورت داماد داشته باشد و هرکدام از مراحل را در وقت مناسب خود انجام دهد.
 • اصلاح سر به صورت حرفه ای و با تجهیزات مخصوص انجام شود.
 • امکان شست و شو و نظافت سر پس از کوتاهی و خشک کردن فوری آن وجود داشته باشد.
 • محیط آرایشگاه باید بهداشتی و عاری از هرگونه آلودگی باشد.
 • از بهترین تجهیزات مانند صندلی های مخصوص برای راحتی حال مشتری باید استفاده گردد.
 • سرعت انجام خدمات اصلاح داماد باید بالا بوده و از معطل کردن شخص تا حد امکان جلوگیری شود. به عبارتی، نیروهای کافی در محیط حاضر باشند تا کار مشتری در حداقل زمان ممکن انجام شود.
 • هزینه خدمات اصلاح داماد در مرکز مورد نظر باید منصفانه و بر اساس نرخ های مصوب باشد.
 • قطعا برای شناخت پیدا کردن از آرایشگاه مورد نظر لازم است درخصوص خدمات آن اطلاع رسانی شود.  به این منظور بهتر است در اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی داشته باشند.
 • باید در مورد مدل هایی که آرایشگر قادر به انجام آنها است سوال شود. حتی بهتر است درخواست کنید که نمونه کارها را به شما نشان دهد.
 • ارتباط برقرار کردن با آرایشگاه باید راحت و مکان آن نزدیک باشد. در صورت حضور پیدا کردن در آرایشگاه تا حدودی از روی مهارت نیروهای آن می‌توانید به توانایی آنها پی ببرید.
 • نکته مهم دیگر این است که نیروهای اصلی باید دارای مدرک دوره های مربوط به آرایشگری بوده و ماهرترین افراد باید دارای مدرک بین المللی باشند. حتی لازم است یک نسخه از آن در محل کار آنها نصب شده باشد.

توجه به هرکدام از موارد فوق می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین آرایشگاه را انتخاب کنید، انتخاب صحیح از اهمیت ویژه برخوردار است و هر مرکزی مناسب برای اصلاح دامادی نخواهد بود.

دریافت بهترین خدمات آرایشگاه داماد با مناسب ترین هزینه

دریافت بهترین خدمات آرایشگاه داماد با مناسب ترین هزینههمانقدر که لازم است خدمات آرایشگاه داماد به صورت تخصصی اجرا شوند و کیفیت کار بالا باشد؛ قیمتها هم باید مشتری پسند باشند. در این صورت میتوان انتظار داشت که مراجعین بیشتری به مرکز مورد نظر مراجعه کنند.

برخی از نرخ های تعیین شده برای خدمات دامادی از سوی برخی سالن های زیبایی حقیقتا خیلی بیشتر از نرخ واقعی خدمات می‌باشد. این امر باعث شده تا این مراکز کمتر انتخاب شوند.

برخی از افراد برای کاهش هزینه خدمات اصلاح سر و صورت داماد، توصیه می‌کنند که از برخی اقدامات نظیر ماساژ و پاکسازی پوست صرف نظر شود. در صورتی که هر کدام از مراحل از اهمیت بالا برخوردار هستند و از هیچ­کدام نباید صرف نظر شود.

در یک مرکز خدمات اصلاح داماد باید نرخ پکیج ویژه داماد از مجموع نرخ جداگانه هر کدام از خدمات ارزان تر و از قبل تعیین شده باشد. دریافت بهترین خدمات آرایشگاه داماد با مناسب ترین هزینه ها را می‌توانید در بهترین و معتبرترین مراکز داشته باشید. در چنین مراکزی، پکیج خدمات کامل به شما ارائه می‌­شود  و شما نتیجه مطلوب خواهید گرفت. در مقابل، هزینه ای که می پردازید در برابر کاری که برای شما انجام می‌گیرد، به صرفه است. بنابراین توصیه همیشگی ما به شما این است که حتما به مراکز تخصصی و معتبر خدمات اصلاح داماد مراجعه کنید تا از نتیجه کار راضی باشید.

برای رزرو وقت با پژمان رحمانی تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *